Світлодіодне підсвічування інтер'єру

Світлодіодне підсвічування інтер'єру економічне і зручне рішення для будь-якого приміщення. Широкий вибір освітлювальних приладів на основі світлодіодних кристалів дозволяє здійснити будь-яку задумку. Екологічність, безпека, відсутність токсичних речовин і шкідливого випромінювання дозволяє встановлювати світлодіодне освітлення в дитячій кімнаті, акваріумі, клітці з тваринами, і в приміщеннях з підвищеною вологістю. Низький рівень споживання енергії знизить витрати на електрику.

Світлодіодна стрічка

Стандартні стрічки випускають довжиною по 5 м. Паралельна схема дозволяє розрізати її на куски потрібної довжини по лініях відрізу або наростити. Для з'єднання відрізів стрічку спаюють дротових або бездротових способом. Зі зворотного боку діелектричного полотна розташований двосторонній скотч, в основному виробник 3М, на який стрічка приклеюється до обраної ділянки. Якщо її необхідно монтувати на поверхню з вираженою шорсткістю або рельєфом (рідкі шпалери та ін.), спочатку саморізами прикручують алюмінієвий профіль, на нього приклеюють світлодіодну стрічку і закривають прозорим або матовим розсіювачем.

Світлодіодні стрічки випускають одноколірні (монохромні) та RGB (з діодами 3-х кольорів, керованих за допомогою контролера, який дозволяє регулювати колір і ефект).

За ступенем вологозахищеносты стрічки поділяють на:

  • незахищені (для сухих приміщень);
  • захищені IP (для вулиці, вологих приміщень, басейнів і акваріумів).

LED стрічки виготовляють в основному на 12 В і 24 В. Чим вище щільність світлодіодів, тим яскравіше випромінюється світло. При малої щільності діодів на стрічці помітні темні проміжки.

Світлодіодне підсвічування

В основному LED підсвічування виконується точковими світильниками або світлодіодною стрічкою.

На кухні підсвічування дозволяє заощадити електрику і висвітлити потрібні зони. Зазвичай її монтують над раковиною, обробним столом і плитою. Для кухні вибирають стрічку з влагозахисним шаром. Навіть, якщо вода не потраплятиме на освітлювальний прилад, на кухні часто виникає підвищена вологість повітря з характерною конвекцією. Захисний шар вбереже світлодіоди від контакту з вологим повітрям і мікроскопічними частинками жиру.

Світлодіодну стрічку часто встановлюють у ванній кімнаті. LED підсвічування можна розташувати над дзеркалом, по його периметру, під стелею.

LED стрічку зручно розташовувати під стелею, висвітлюючи приміщення по периметру, або зробивши основний акцент на декоративних елементах підвісних стель.

Малопотужні LED стрічки і LED світильники, встановлені в дитячій, служать безпечними і економічними нічниками.

Великий плюс освітлювальних приладів на напівпровідникових кристалах можливість вибрати відповідний відтінок. При цьому, зелене світло буде насправді зеленим, а білий виробляють в двох варіантах: теплий і холодний.

LED лампи в світлодіодному освітленні

Світлодіодні лампи самі економічні з нині існуючих. Якісні лампи служать більше 50 000 годин і випромінюють набагато більше світла, ніж інші аналоги.

LED лампа має стандартну для світлодіодів схему. Вона складається з підкладки (у найякісніших підкладка сапфірове).

З світлодіодними лампами можна встановити диммер, який дозволяє регулювати інтенсивність світла, або встановлювати поступове збільшення яскравості при включенні лампи.

Світлодіодне освітлення - це безпечне джерело світла, так як не має ниток розжарювання, тим самим вони не схильні до пошкодження та механічного впливу.

Коментарі до Світлодіодне підсвічування інтер'єру

  • Немає коментарів до даної статті.

Написати коментар

C LEDWORLD в Мир в свете LED!