Гірлянди зовнішні STRING PRO (Нитка)

Світлодіодна гірлянда Нитка (String light): види, ціни і переваги

Світлодіодна гірлянда Нитка (STRING) - представляє собою нитку довжиною 10м, на якій розташовані світлодіоди, спрямовані в різні боки і розташовані на однаковій відстані. Світлодіодна гірлянда нитка використовується для декоративної та святкової ілюмінації фасадів будівель, дерев, колон, та інших архітектурних споруд..

Світлодіодна гірлянда Нитка одна з найпоширеніших видів вуличних гірлянд. Прекрасно комбінується з гірляндою ICICLE ( бахрома ). Ідеально підходить для святкового та новорічного оформлення розтяжок над вулицями і площами, а також ілюмінації торгових центрів, ресторанів, бізнес-центрів і заміських будинків. Досить важливим застосуванням гірлянди STRING є виготовлення різних мотивів і фігур , з її допомогою можна заповнити обсяг, а контур обвести світлодіодним дюралайтом. Це поєднання можна подивитися в одній з наших робіт: новорічна ілюмінація ресторану "Давінчі" .

Вуличні LED гірлянди Нитки ціни:

                                                  
Тип гірлянди Ціна
Гірлянда String статична від 99 грн /м
Гірлянда String Flash (з ефектом "мерехтіння") від 125 грн /м
Гірлянда String Crystal від 155 грн /м
Гірлянда String Papaya від 155 грн /м
Гірлянда String RGB (різнобарвна) від 175 грн /м

Переваги вуличної гірлянди Нитка

При покупці вуличних гірлянд, в першу чергу потрібно звертати увагу на їх якість і виконання. Світлодіодна гірлянда Нитка (STRING) виконана з високоякісних і вологозахищених матеріалів, має клас захисту не менше IP44 і посилену ізоляцію проводу, а так само великий світлодіод з лінзою. Як показала практика тільки посилена ізоляція проводу, високоякісні матеріали (каучук, мідь і гума), якісне виконання з'єднань гірлянди забезпечить захист від перепадів температур і підвищеної вологості.

Відео гірлянди Нитка на реалізованому об'єкті


Різновиди вуличних гірлянд STRING

Вуличні гірлянди STRING бувають одноколірні (жовта, червона, біла, синя, зелена, тепло-біла) і мульті (суміш різних кольорів). Також є гірлянди зі статикою, динамічним режимом ( «FLASH» ефект) і з контролером, на різні режими роботи.

Світлодіодна гірлянда STRING має ряд переваг: проста в монтажі, універсальна і енергоефективна. Працює гірлянда від мережі 220V.

Купити світлодіодну гірлянду Нитка можна, як і оптом, так і в роздріб. Для отримання детальної інформації звертайтеся до менеджерів інтернет магазину LED-WORLD.

Ми пропонуємо купити вуличну гірлянду Нитка за найкращою ціною з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпропетровськ та інші міста України.
LEDWORLD Світ в світлі LED!