Гірлянди зовнішні NET (Сітка)

Світлодіодна сітка (NET) - це світлова гірлянда, що представляє собою сітку, у вузлах якої розташовані світлодіоди. Особливість цього типу гірлянди - це простота монтажу. Завдяки хорошій гнучкості сітка дуже добре тягнеться, що дає можливість закріпити її навколо жорсткого каркаса (наприклад колони).

За допомогою світлодіодної гірлянди "Сітка" можна яскраво оформити колони, парадні входи, заповнити віконні отвори, а також створити ефект «зоряного неба» або світлового навісу. Дуже часто гірлянду "Сітка" використовують у весільному декоруванні.

Основні переваги гірлянди "Сітка" - це мале енергоспоживання, простота монтажу і великий термін служби. А також - можливість використання гірлянди як всередині приміщення, так і зовні.

Вулична гірлянда сітка виготовлена ​​з високоякісних і вологозахисних матеріалів (каучук, мідь, гума), має клас захисту не менше IP44 , а також великий світлодіод з лінзою. Купити світлодіодну гірлянду сітка можна, як і оптом, так і в роздріб. Для оптових і постійних клієнтів діють спеціальні умови і знижки на покупку світлодіодним гірлянди NET від інтернет-магазину; LED-WORLD .

LEDWORLD Світ в світлі LED!