Святкова ілюмінація

Показано з 1 по 21 із 122 (6 сторінок)

Зовнішнє новорічне оформлення

Неможливо уявити Новий рік без прикрас. Найрізноманітніші гірлянди для зовнішнього і внутрішнього оформлення представлені у нас. Ми зробимо ваше свято яскравіше. На сьогоднішній день є багатий асортимент новорічних прикрас. Великим попитом у покупців користуються різнокольорові (мульті) гірлянди. Завдяки використанню світлодіодів, новорічне оформлення набуло нового забарвлення, додавши яскраві фарби. При цьому свято стає просто незабутнім на довгий час. Купуючи цей новорічний атрибут, кожен бажає, щоб він прослужив якомога довше.

Тривалість роботи новорічних гірлянд залежить від декількох факторів. Найголовнішим з них є спосіб ізоляції проводів. В даний час широке поширення для цих цілей отримав (ПВХ) полівінілхлорид, який коштує відносно недорого, але у нього є дуже великий недолік, що полягає в тому, що він не стійкий до застосування гострих інструментів. Тому бажано, щоб ізоляція була зроблена з поліхлоропренового гуми (каучук) , яка стійка до будь-якого зовнішнього впливу, від сонячного випромінювання, до вогню. Щоб з'ясувати, з якого матеріалу зроблена ізоляція, досить подивитися спеціальне маркування, нанесену на дроти.

В Україні звикли святкувати Новий рік з розмахом, тому до світлотехнічного оформлення свята завжди ставляться з трепетом, намагаючись зробити його незвичайним. Щороку багато людей прикрашають свої заміські будинки і дачі величезною кількістю гірлянд. При цьому велику роль відіграє створення відчуття, що гірлянда має великий розмір. Такого ефекту можна досягти за рахунок забезпечення синхронності мерехтіння. З цією метою необхідно змінювати кольори всіх елементів гірлянди. При такому оздобленні новорічне оформлення будинку або іншого об'єкта створить урочисту атмосферу передчуття чогось таємничого і неповторного.

Варіанти новорічного оформлення

Світлодіоди являють собою основу, з якої легко перетворити будь-який простір, предмет, надавши їм глибину, динаміку і навіть ритм. Взявши за основу сучасні технологічні досягнення, можна створити абсолютно казкове зовнішнє новорічне оформлення , наприклад:

  • вуличні гірлянди: це одне з найпопулярніших на сьогодні новорічних прикрас. Гірлянда є довгий шнур, на якому закріплені світлодіоди. При бажанні їх можна розмістити по всьому периметру будівлі, і вони будуть безперервно висвітлювати будову. Спеціальний контролер дозволяє динамічні варіанти освітлення;
  • фігурні гірлянди або мотиви: виготовляються в класичних формах сніжинки, ялинки, зірки. Для виготовлення даного виду новорічного оформлення використовується світлодіодний дюралайт , який закріплюється на алюмінієвому або полімерному каркасі. Такі мотиви чудово виглядають не тільки в якості прикраси на ялинку або фасад будівлі, а й в якості оформлення вікон. Яскраве світло приверне увагу і створить святкове новорічне оформлення ;
  • світловий провід: надзвичайно міцний, але при цьому гнучкий. З його допомогою можна привітати всіх сусідів з наступаючими святами, створивши яскраву напис на власному фасаді ;
  • об'ємні фігури - одне з найпопулярніших прикрас. В основі фігур знаходиться каркас, світлодіоди і акрил. Три прості складові в умілих руках дає неймовірні результати. Виготовити таку прикрасу можна в формі будь-якої тварини, яке буде гратися на вашому дворі, і висвітлювати все навколо. Також можливе виготовлення більш дрібних об'ємних фігур, які прикрасять двері, вікна або ялинку.

Все зовнішнє новорічне оформлення, яке використовує технологію світлодіодів, відрізняється:

  • економічністю: рахунки за електрику практично не будуть рости, навіть при безперервній роботі;
  • тривалим терміном експлуатації: до 100 тис. Годин;
  • різноманітність: гірлянди виготовляються в найрізноманітніших стилях. Можна вибрати кульки, сніжинки, бурульки, трубочки і багато іншого. Дана характеристика також стосується і кольору.

Кожен Новий Рік та Різдво стануть особливими і казковими, коли все навколо освітлено, переливається різними фарбами. Світ навколо стає світліше, добріші і затишніше.

LEDWORLD Світ в світлі LED!