Ілюмінація ТРЦ і БЦ

Новорічне оформлення Торгових Центрів (ТЦ, ТРЦ, БЦ) світлодіодними гірляндами створює позитивну святкову атмосферу, виконує рекламну функцію, приваблює покупців яскравими візерунками різнокольорових вогнів. Ми допоможемо прикрасити торговий центр так, щоб кожен перехожий відчував нездоланне бажання до нього увійти.

Прикрашання, світлове оформлення фасадів ТЦ, ТРЦ, БЦ

Святкова ілюмінація підсвічує усіма барвами будови бізнес-центрів БЦ з прилеглими до них територіями. Загальна світлова гама служить фоном, на якому виділяється «обличчя» комплексу - фасад будівлі.

Саме він покликаний створювати відчуття «бурхливої діяльності» всередині торгово-розважального центру. Тому в новорічному оформленні фасаду ТЦ , ТРЦ, БЦ використовуються динамічні світлові елементи в поєднанні з тематичної атрибутикою.

Новорічна ілюмінація торгово-розважальних центрів ТРЦ створюється за допомогою яскравих і безпечних LED-систем. Вони мають ряд безперечних переваг:

  • морозостійкістю;
  • малим споживанням електрики;
  • великим терміном експлуатації;
  • різноманітністю дизайнерських втілень.

Замовляйте оригінальні проекти! Не відкладайте новорічну казку на кінець осені! Нехай свято почнеться прямо зараз!

Вуличне оформлення гірляндами вхідних груп ТЦ, ТРЦ, БЦ

Шлях до комерції торгово-розважального центру лежить через вхідну зону. Тому відвідувач повинен подолати її з почуттям глибокого задоволення. Позитивний настрій створить новорічне оформлення ТЦ , ТРЦ, БЦ світлодіодними гірляндами.

Для світлового оформлення вхідних груп використовуються гірлянди вуличного типу . Вони розрізняються:

  • довжиною;
  • потужністю;
  • кольоровою гамою

На відміну від інтер'єрних, вуличні гірлянди захищені від вологи і можливих займань.

Святкова ілюмінація бізнес-центрів БЦ передбачає нестандартні рішення в оформленні вхідних груп комплексу.

Наша компанія надасть кращі зразки світлодіодних конструкцій для втілення найсміливіших святкових проектів до Нового року.

Монтаж і оформлення висотних ялинок в ТЦ

Новорічне оформлення ТЦ, ТРЦ, БЦ світлодіодними гірляндами не можна уявити без встановлення і прикрашання висотних ялинок , як всередині будівлі, так і на прилеглій до нього території.

Новорічні красуні постають перед відвідувачами торгово-розважальних і бізнес-центрів в різних варіантах оформлення. Монтаж і декор символічного новорічного дерева в громадському місці - це складний і відповідальний процес, що вимагає професійних знань і навичок. Ялинка повинна не тільки виглядати нарядною, але і бути безпечною для оточуючих. Довіртеся професіоналам!

Новорічна ілюмінація площ і території ТЦ, ТРЦ

Святкова ілюмінація бізнес-центрів БЦ і торгово-розважальних центрів ТРЦ передбачає обов'язкове світлове оформлення прилеглих до них територій. Наша компанія забезпечить казкове оздоблення екстер'єру до Нового року.

Ми встановимо світлові конструкції на стовпах, яскраво оформимо гірляндами дерева і кущі, облаштуємо фотозоні, створимо сюжетні композиції з новорічною символікою (сніжинками, бурульками, саньми, оленями) за допомогою гірлянд зі світлодіодами.

Новорічне оформлення ТЦ , ТРЦ, БЦ світлодіодними гірляндами - економічно вигідний і дієвий спосіб перетворити прилеглу територію в казкове царство, де правлять бал гарний настрій, бажання робити приємні сюрпризи близьким людям. А це означає, купувати для них подарунки, доставляючи взаємне задоволення. Водночас збільшуючи доходи працівникам торгових і бізнес-центрів.

Ілюмінація торгово-розважальних центрів ТРЦ всередині будівлі і за його межами не тільки створює привабливу для відвідувачів атмосферу, а й освітлює прилеглі вулиці вечірнього міста, надаючи йому святковий вигляд.

Прикраса атріумів і галерей в ТЦ якісними гірляндами і світловими композиціями

Торгові центри можна оформити об'ємними світлодіодними фігурами і конструкціями. Вони встановлюються в приміщенні і на прилеглій території ТЦ.

На фасаді будівлі ефектно виглядають плоскі зображення і композиції. Тут же можуть розміщуватися світлові новорічні привітання та рекламні оголошення.

Підвісні декорації і фотозоні монтуються в атріумах і галереях торгових центрів і бізнес-центрів. У цих просторах панує чарівна атмосфера новорічного свята. Вона притягує як дорослих, так і маленьких відвідувачів центру.

Чому варто нам довіряти?

Досвідчена команда професіоналів з 2007 року працює в сфері декоративних послуг. Наші монтажники, інженери, електрики і дизайнери всі ці роки допомагають клієнтам компанії оформлювати свої підприємства, установи до новорічних свят.

Чарівна атмосфера святково оформлених ресторанів і торгових центрів - це не тільки красиво, але і прибутково.

Замовляйте новорічне оформлення ТЦ, ТРЦ, БЦ світлодіодними гірляндами. Ми не розповідаємо казки, а створюємо їх!

LEDWORLD Світ в світлі LED!