Ілюмінація міських об'єктів

Святкове освітлення міста в наші дні стає справжнім мистецтвом. Знаючи особливості вулиць, парків, будівель, можна легко перетворити зимовий міський ландшафт в справжню казку. Створити незвичайний декор з світлових елементів допоможуть професіонали компанії LEDWORLD.

Показано з 1 по 21 із 22 (2 сторінок)

Щоб прикрашене місто запам'яталося городянам і додало місту в темний час доби привабливий вигляд, довірити розміщення освітлювальних конструкцій варто фахівцям компанії LEDWORLD.

Тренди в новорічному оформленні вулиць міст

  • Новорічне оформлення міських вулиць створюється за допомогою грамотного дизайну і копіткого підбору елементів, вивірених варіантів розміщення фігур і гірлянд на будівлях, уздовж вулиць, на деревах і висотних конструкціях.
  • Оригінальні світлові мотиви піднімуть настрій, привернуть увагу відвідувачів до фотозон.
  • Як варіант, можливо вулиці прикрасити гірляндами, які підкреслять контури будівель, вхідних груп, вікон і фасадів.
  • Також світлодіодні гірлянди використовують для оформлення гілок дерев і новорічних ялин.
  • Ілюмінація міста може бути представлена світлодіодними вуличними гірляндами «нитками», «шторами», «бахромою», «сталактитами», «сіткою» в монохромних та кольорових рішеннях.
  • Доречні на вулицях в якості фотозон -  світлодіодні фігури великих розмірів, складені із сотень лампочок: новорічні кулі та сфери, сніжинки, подарунки, сніговики, ялинкові гілки додадуть вулицям особливу чарівність в зимовий і особливо в передсвятковий період.

Новорічне оформлення міських парків

Прикрасити парк до свят можливо, використовуючи різноманітність світлових конструкцій і світлодіодних матеріалів. Чудово виглядають гнучкі світлові стрічки або гірлянди Нитки, розміщені навколо стовбурів дерев і гілок. Таке підсвічування створює чарівну атмосферу в парковій зоні, виділяючи насадження абопідкреслюючи світлодіодними гірляндами доріжки, стежки, скульптури, арки. Також затребувані в якості прикрас великі тематичні фігури. Підібрати безпомилковий варіант для декорування зон відпочинку допоможуть професіонали з компанії LEDWORLD.

Святкове оформлення площ

У передноворічні та різдвяні дні кожна площа міста приваблює безліч відвідувачів: популярне місце гулянь і зимових атракціонів повинно бути прикрашене так, щоб створювати святковий настрій і урочисту атмосферу. Підкреслити естетику великих просторів легко, застосовуючи графічні можливості світлодіодних конструкцій. Це і використання гірлянд по периметру площі, святкових мотивів на стовпах, продуманий дизайн великих світлових фігур і одиничного оригінального декору.

Монтаж світлових консолей на стовпи

У святкові дні будуть особливо охайно виглядати консолі і мотиви, закріплені на стовпах уздовж доріг і тротуарів. Фахівці компанії LEDWORLD можуть запропонувати великий вибір конструкцій і консолей на стовпи для розміщення уздовж вулиць міста, паркових алей, фігури для освітлення будівель, тематичних закладів.

Святкове освітлення представлено великим асортиментом фігур у вигляді кульок, зірок, подарунків, ялинок: ці елементи стануть вдалим рішенням при створенні складних світлових композицій до новорічних та різдвяних свят. Можливо придбати типові готові конструкції або замовити консолі за індивідуальним ескізом.

Ілюмінація міських ялинок

На вулицях міст встановлюють висотні ялинки, які також потребують правильного підходу до оформлення. Щоб кожна ялинка виділялася і була по-своєму оригінальною, можна використовувати гірлянди та світлові фігури. Фахівці компанії запропонують безліч способів надати цариці свята особливу чарівність і привабливий вигляд, виходячи з її габаритів і місця встановлення!

Переваги замовлення ілюмінації в LEDWORLD

Компанія спеціалізується на організації декоративного освітлення, новорічного оформлення, ексклюзивної освітлення будівель з 2007 року. На рахунку підприємства безліч вдалих проектів. Ми вважаємо за краще комплексний підхід: розробка дизайну, створення конструкцій, грамотний монтаж. Вигідно замовити декор міських вулиць професіоналам: це бездоганна якість матеріалів, різноманітність дизайнерських рішень, сервісне обслуговування конструкцій і їх відновлення.

LEDWORLD Світ в світлі LED!