Святкова ілюмінація ресторану

Ресторан має виділятися серед сусідніх будівель, привертати увагу яскравим антуражем, незвичайним оформленням фасаду та прилеглої території. Ілюмінація ресторану створить святковий настрій у гостей ще на підході до закладу. Ми допоможемо прикрасити гірляндами фасад і терасу ресторану так, щоб жоден потенційний клієнт не пройшов мимо.

Ілюмінація гірляндами фасаду ресторану

Забезпечити святкове освітлення території ресторану, облаштувати її світловими фігурами і лаконічними світловими мотивами, що радують око, хвилюючими уяву - з цими завданнями швидко і якісно впораються наші досвідчені фахівці.

Для світлового декорування фасаду ресторану використовують гірлянди Белт-лайт, Нитка, Бахрома або ж їх аналоги. Світлодіодні лампочки ілюмінації можуть працювати в статичному режимі, а також мають властивість поперемінно міняти світло.

Освітлення гірляндами практично. Вони абсолютно безпечні. Діють безвідмовно при будь-якій погоді, навіть в тому випадку, якщо якась лампочка в ланцюзі перегорить.

У сучасному дизайні часто застосовують всілякі гірлянди з LED-лампами і світлодіодами. Вони легко піддаються маніпуляціям, що дозволяє «малювати» світлом, підкреслювати архітектурні шедеври фасаду будівлі.

Ілюмінація вхідної групи

Вхід в ресторан повинен виділятися навіть на тлі яскравої ілюмінації фасаду будівлі. При цьому важливо, щоб освітлення не було нав'язливим. Можна вмонтувати точкові лампи, які м'яко, але ефективно висвітлять клієнту шлях в ваш заклад.

Особливу вишуканість, колорит, святкову атмосферу додадуть екстер'єру встановлені біля входу світильники, стилізовані під старовину. Вхідна група ресторану є його візитною карткою. І тут ілюмінація повинна бути бездоганною.

Дана частина антуражу формує думку потенційного відвідувача про заклад, створює відповідний настрій у клієнта. Тому вхідна зона повинна бути комфортною, добре освітленою і оригінально оздобленою. Особливо, якщо це новорічне оформлення ресторану.

Декоративне освітлення тераси

Ілюмінація ресторану використовується для притягнення уваги перехожих, позначення місцезнаходження закладу, освітлення вхідної групи, а також декорування прилеглої території. Зокрема, тераси.

Для декоративного освітлення терас застосовуються різні типи світильників:

  • Торшерні. Такі ліхтарі встановлюють уздовж межі літньої тераси, щоб відокремити її від тротуару. Світло від них розсіяне, оскільки лине з висоти. Це створює атмосферу спокою й затишку.
  • Бра фасадні. Кріпляться до стін закладу над столиками літньої тераси.
  • Лампи настільні. Створюють акцентоване освітлення столу. При цьому навколишній простір наче занурений в напівтемряву.
  • Гірлянди і світлодіоди. Розвішуються над проходами між столиками на терасі. Використовуються не стільки для освітлення, скільки в декоративних цілях. Налаштовують відвідувачів на романтичний лад.

Зазвичай в екстер'єрі використовують відразу декілька видів світильників. Їх поєднання забезпечує оптимальну освітленість, комфортну для відвідувачів ресторану на терасі та людей що проходять повз.

Яскраве оформлення гірляндами території: дерев, ялинок, кущів

Новорічне оформлення ресторану слід починати з прилеглої до нього території. Так ви заздалегідь привернете увагу потенційних клієнтів до свого закладу. Побачивши святково прикрашений, наповнений світлом екстер'єр ресторану, перехожий захоче саме тут відзначити зустріч Нового Року - з друзями, колегами, близькою людиною.

Святкове освітлення території ресторану - це, перш за все, прикраса дерев і кущів декоративними світловими елементами. Світлодіодні гірлянди, загорнуті навколо стовбурів і гілок, мерехтливі діоди гірлянд на кущах перетворять прилеглу до закладу територію в казкові володіння Снігової королеви.

Ілюмінація ресторану і світлове оформлення території - складний інженерний проект, який краще довірити професіоналам. Будь-які побажання з цього приводу будуть зустрінуті нашими дизайнерами з великим інтересом та увагою. Ми зробимо вашу новорічну казку реальністю!

Чому варто нам довіряти?

Наша компанія існує на ринку з 2007 року. Досвідчений колектив інженерів і дизайнерів забезпечить святкове освітлення території ресторану до Нового року під ключ. Поставимо потрібні вироби і матеріали, зробимо монтаж новорічної святкової ілюмінації по оптимальному співвідношенню ціни і якості.

Після того, як Ви залишите заявку або зателефонуйте, ми складемо індивідуальний розрахунок вартості послуг.

LEDWORLD Світ в світлі LED!