Гірлянди вуличні ICICLE PRO (Сталактит)

Вуличні світлодіодні гірлянди Icicle (бахрома): переваги, ціни і застосування

Світлодіодна гірлянда ICICLE , вона ж бахрома або сталактит - це довгий каучуковий шлейф (2 - 3м) з вертикально звисаючими нитками зі світлодіодами. На відміну від гірлянди штора або завіси, вертикально звисаючі нитки мають різну довжину і різну кількість світлодіодів. Тому гірлянда ICICLE часто ще називається світлодіодна бахрома.

Світлодіодна гірлянда бахрома - мабуть, найпопулярніший і простий спосіб декоративного оформлення в новорічної ілюмінації. Світлодіодна гірлянда бахрома створює ефект сталактита . З її допомогою можна прикрасити фасад будь-якого типу, починаючи від невеликого магазину або торгового центру до ресторану і приватного будинку. Світлодіодна гірлянда ICICLE зовні виглядає як грона винограду.

Гірлянда бахрома ціна:

                                                  
Тип гірлянди Ціна
Гірлянда Icicle 2x0.5м статична від 350 грн /м
Гірлянда Icicle 2x0.5м Flash (з ефектом "мерехтіння") від 497,5 грн /м
Гірлянда Icicle 3x0.5м статична від 480 грн /м
Гірлянда Icicle 3x0.5м Flash (з ефектом "мерехтіння") від 523 грн /м
Гірлянда Icicle 4x1.5м статична від 850 грн /м

Гірлянда Icicle застосування

LED гірлянда ICICLE ідеально підходить для оформлення не тільки фасадів будівель, але і окремих їх частин: козирки, арочні або дверні прорізи, а так само на розтяжки над площами та вулицями. Світлодіодну гірлянду ICICLE можна комбінувати в різних колірних гамах, наклавши один колір на інший, приклад такої роботи можна подивитися тут. Гірлянда сталактит (бахрома) буває з динамічним ефектом і зі статикою (без режиму «FLASH» ). Завдяки високій якості і величезного асортименту світлодіодних гірлянд бахрома від інтернет магазину LEDWORLD, Ви зможете підібрати оптимальне рішення по новорічної ілюмінації.

Відео гірлянди Бахрома (Сталактит) на реалізованому об'єкті


LED гірлянда сталактит переваги

Основні переваги світлодіодної гірлянди сталактит - це мале енергоспоживання і великий термін служби. А найголовніше це легкість монтажу - світлодіодна гірлянда ICICLE працює від мережі 220V.

Всі вуличні гірлянди виготовлені з високоякісних і вологозахищених матеріалів (каучук, мідь, гума), мають клас захисту не менше IP44, а також великий світлодіод з лінзою. Купити світлодіодну гірлянду бахрома можна, як і оптом, так і в роздріб. Для оптових і постійних клієнтів діють спеціальні умови і знижки на покупку світлодіодних гірлянди ICICLE від інтернет-магазину LED-WORLD .

Ми пропонуємо купити професійну вуличну гірлянду бахрома за найкращою ціною з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпропетровськ та інші міста України.
LEDWORLD Світ в світлі LED!