Ілюмінація ЖК Житлових комплексів

Святкова ілюмінація Житлових Комплексів ЖК від компанії LEDWORLD - це величезний вибір світлодіодних гірлянд, стрічок, ламп і прожекторів, об'ємних фігур і оригінальних конструкцій. Унікальний дизайн-проект і якісне обладнання - запорука успішного новорічного сезону.

Оформлення житлових комплексів

Повертатися додому і потрапляти в атмосферу затишку - про це мріє кожен з нас. Святкова ілюмінація ЖК стає тим самим важливим елементом, який допомагає створити ідеальну картинку. Різнобарвні гірлянди або світлодіодна стрічка, сучасні прожектори або оригінальні LED елементи - в новорічному оздобленні будинків не може бути будь-яких правил або обмежень. Більш того, дизайнери LEDWORLD люблять створювати унікальні проекти, які не тільки піднімуть настрій мешканцям, а й виділять ваш житловий комплекс на тлі інших будинків в місті.

Прикрашання відділу продажів в новорічний період

Зробити собі подарунок до Нового року і купити квартиру в новому житловому комплексі - чому б і ні? У святкові дні відділи продажів дійсно стають особливо популярними, а щоб привернути ще більше потенційних клієнтів забудовники прикрашають свої офіси LED гірляндами та іншими елементами ілюмінації. У портфоліо компанії LEDWORLD багато успішних завершених проектів, які не тільки створюють приємну атмосферу, а й підвищують продажі, адже купувати квартиру в гарному настрої набагато приємніше.

Ілюмінація вхідних груп будинків в ЖК

Перше враження про людей складається по їх зовнішності, а судити про житловий комплекс ми починаємо вже на вході. Святкове освітлення вхідної групи, новорічна прикраса холу, різнокольорові гірлянди в приміщеннях громадського призначення - такий декор підвищить лояльність мешканців і додасть плюсів керуючій компанії.

Оформлення гірляндами території: дерева, ялинки, стовпи

Ландшафтні дизайнери напевно подбали про красу і доглянутість прибудинкової території вашого ЖК. Однак в період новорічних свят навіть самий затишний двір неможливо уявити без яскравих вогнів, лампочок і гірлянд. Ілюмінація дерев і ялинок - відмінний спосіб створити настрій перед Новим роком. Головне правило - використовувати якісні гірлянди, які витримують перепади температур і працюють без перебоїв в будь-яку погоду. Фахівці компанії LEDWORLD підкажуть, яка світлодіодна гірлянда підійде для прикраси дерев, а які прожектори варто вибрати для святкового освітлення площі або вулиці.

Виробництво і встановлення конструкцій на стовпи в ЖК

Оформлення світлодіодними елементами стовпів в житлових комплексах - ще один напрямок діяльності компанії LEDWORLD. Ми беремо на себе розробку проекту, підбір необхідних гірлянд, ламп або фігурних деталей і встановлення конструкцій безпосередньо в вашому ЖК. Оригінальна ілюмінація для стовпів - це можливість прикрасити під'їзд до ЖК і прогулянкові алеї на його території.

Чому вигідно з нами працювати?

Компанія LEDWORLD - це команда професіоналів, які люблять свою справу і пропонують велику базу світлодіодних LED гірлянд і конструкцій для створення новорічного настрою.

Стаючи нашим клієнтом, ви отримуєте:

  • якісні гірлянди, світлодіодні стрічки, прожектори, лампи, об'ємні фігури і інші елементи ілюмінації;
  • знання і досвід компанії, яка працює на ринку з 2007 року;
  • професійне оформлення житлових комплексів до Нового року "під ключ";
  • прикраса гірляндами відділів продажів, внутрішніх споруд ЖК, дерев, стовпів, вулиць;
  • консультацію з купівлі гірлянд та встановлення їх на об'єкті;
  • адекватні ціни, хороші знижки та цікаві акційні пропозиції.

Підводячи підсумок, хочемо попросити вас тільки про одне. Плануйте і замовляйте оформлення вуличними гірляндами ЖК, відділу продажів, прибудинкової території заздалегідь. Це дасть можливість дизайнерам LEDWORLD створити для вас найцікавіший і незвичайний проект, підібрати гірлянди і світлодіодні елементи, встигнути доставити замовлення до свята і гарантувати справжнє новорічне диво!

LEDWORLD Світ в світлі LED!