Світлові фонтани

Замість води - світлові ефекти, декоративна ілюмінаційна конструкція «Світовий фонтан» ідеальний варіант для оформлення площ, скверів та парків у містах.

«Світовий фонтан», або як його називають «сухий фонтан», може бути як центральним елементом декору при проведення новорічних свят або декоративною прикрасою не залежно від сезону.

Красиве і комфортне для життя місто відрізняється яскравим освітленням будівель, вулиць і площ. У святкові дні світлове оформлення створює чарівну атмосферу і піднімає настрій у жителів міста. Серед світових комбінацій особливе місце займають світлодіодні фонтани, які стають окрасою площі, парку. Навколо них збираються дорослі і діти, милуються різноманітністю комбінацій світлових потоків і струменів.

У таких місцях панує піднесений настрій, у глядачів перехоплює подих від несподіваних чаруючих ефектів, спадаючих вогнів. Таке відчуття триває довго і сюди хочеться приходити знову і знову. Особливо гарні світлодіодні фонтани на Новорічні свята, коли велика кількість яскравого і динамічного світла символізує народження нових прагнень і дарує надію.

Компанія LEDWORLD, що займається реалізацією світлодіодної продукції з 2007 року, пропонує клієнтам придбати ексклюзивні світлові фонтани. Ми працюємо «під ключ» - від розробки і складання проекту до реалізації його на об'єкті у замовника. Надаємо дворічну гарантію на готовий продукт і беремо його на обслуговування протягом гарантійного терміну.

Конструкція і особливості

Світлодіодні фонтани часто стають альтернативою реальним водяним спорудам, так як при подібному ефекті вони набагато економічніші, не вимагають обслуговування і чищення, а взимку не замерзають. Світлодіодна «вода» може грати різними фарбами в величезній кількості комбінацій. Вечірньої пори світловий фонтан виглядає набагато ефектніше водяного.

Конструктивно «сухий» фонтан складається з таких компонентів:

 • каркаса, зібраного за допомогою зварювання з металу (алюмінію, сталі);
 • світлодіодних приладів - таких, як гірлянди, стрічки, дюралайт;
 • блоку управління ефектами;
 • захисної апаратури.

Стабільну і стійку роботу пристрою забезпечує програма, яка через контролери управляє світлодіодами, а ті, в свою чергу, створюють ефекти граючої «води».

Переваги використання

Світлодіодні конструкції фонтанів, крім переваг в економії ресурсів, у порівнянні зі справжніми, мають і інші позитивні сторони.

 1. Легко монтуються як у приміщенні, так і на вулиці. Можуть працювати протягом цілого року, незалежно від погодних умов.
 2. Якісно зібрані установки з добротних матеріалів служать довго без ремонту або заміни комплектуючих. Вони мають надійний захист від атмосферного впливу.
 3. Відрізняються низьким енергоспоживанням, а в експлуатації пожежобезпечні.
 4. Різноманіття програмного забезпечення і світлодіодного обладнання дає можливість створювати будь-які конструкції фонтанів за формою і світловим ефектам.

Коштують фонтани на світлодіодах поки недешево, але цей мінус компенсується високою ефективністю обладнання і здатністю дарувати свято людям.

Як ми створюємо світлодіодні фонтани

За роки роботи ми побудували чимало цікавих світлодіодних конструкцій. Ви можете ознайомитися з їхніми характеристиками в портфоліо компанії. Вподобану установку легко замовити у наших менеджерів - достатньо зателефонувати і вказати каталожний номер виробу. Після оплати ви зможете забрати фонтан самовивозом і встановити його самостійно (мова йде про невеликі конструкції). Габаритні конструкції ми змонтуємо на вашому об'єкті в терміни за договором.

При бажанні встановити на території ексклюзивний фонтан ми візьмемо на себе турботу щодо виконання всього комплексу робіт:

 • створення дизайну конструкцій;
 • складанні проекту;
 • виготовлення;
 • монтаж;
 • гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Крім перерахованих робіт, наші фахівці виїдуть на місце установки об'єкта і вивчать умови монтажу. Важливим етапом стане вибір матеріалів і складання проектної документації (креслення, кошторис, специфікація, пояснювальна записка).

Для зручності покупців ми реалізуємо продукцію і приймаємо замовлення через інтернет-магазин компанії. Тут ви можете купити світлодіодні фонтани в бюджетній комплектації, а також замовити виготовлення і установку ексклюзивної конструкції.


Відео Світлодіодного фонтану

LEDWORLD Світ в світлі LED!