Ілюмінація

Декоративне підсвічування архітектурних будівель і ландшафту завжди привертає погляд людини, і мимоволі затримує увагу на об'єкті. Здивуйте своїх гостей нічним видом фасаду будівлі або прибудинкової території і створіть атмосферу свята кожен день, скориставшись комплексними послугами з ілюмінації від компанії LEDWORLD.

Основні напрямки, якими займається LEDWORLD - це поставка обладнання, проектування і монтаж комерційної та приватної ілюмінації. Торгівельно-розважальний центр, офісна будівля або приватний будинок може бути оформлений за допомогою світлодіодного обладнання з метою привабливою підсвічування або тематичного святкового освітлення.

Навігація по розділу:

  1. Комерційна ілюмінація
  2. Ілюмінація приватних будинків, підсвічування будинку
  3. Святкова ілюмінація
  4. Комплекс послуг

Комерційна ілюмінація

У чому переваги зовнішньої підсвітки громадських споруд і бізнес-центрів? Декоративне освітлення дозволяє за допомогою яскравих світлодіодних гірлянд прикрасити об'єкт в темний час доби, підкресливши його переваги, унікальність, або необхідність для суспільства. Куди цікавіше розглядати барвисто оформлений фасад торгового комплексу або ресторану, ніж набридле і позбавлені оригінальності численні білборди!

Комерційна ілюмінація надає торговим центрам, держустановам, ресторанам і кафе не тільки естетичне значення, але і практичне. Помітне підсвічування вивіски, або яскраве контурне оформлення будуть служити орієнтиром і відмінним способом гарантованої безпеки в нічний час.

Підсвічування будинку

У чому переваги декоративного освітлення для фасаду приватного будинку або прибудинкової території? Використовуючи світлодіодні гірлянди , можна створити неповторну атмосферу затишку у дворі заміського будинку або наповнити світлом садово-паркову зону, використовуючи сучасні прийоми оформлення ландшафтного освітлення.

Компанія LEDWORLD пропонує ексклюзивну послугу на ринку України - контурне підсвічування будинку з використанням рішення BRIGHTLED STARLIGHT. Детальніше в розділі контурне підсвічування .

Святкова ілюмінація

В кінці року виникає необхідність у створенні святкового освітлення. Будь-який об'єкт, будь то комерційний або приватний, потребує святкового вбрання.

Особливим попитом користується новорічна ілюмінація. Миготливі різнокольоровими лампочками фасади або контури будівель з використанням новорічних мотивів, привертаюча увагу вивіска, новорічна ялинка, що світиться вогнями - все це створює казкову атмосферу, піднімаючи настрій перехожим або гостям, а також мотивуючи до покупок або додаткових витрат.

З виконаними роботами можна ознайомитися в розділі Портфоліо , більше інформації в розділі Святкова ілюмінація .

Комплекс послуг

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення LEDWORLD пропонує широкий перелік товарів для ілюмінації з подальшою її проектуванням та монтажем. Вас неодмінно зацікавить повний спектр наших послуг:

Звернувшись в компанію LEDWORLD, ваше бажання перетворити будь-який об'єкт будівництва або паркову зону в популярне місце для відпочинку або улюблений всіма заклад може здійснитися завдяки злагодженій команді наших фахівців.

Ми гарантуємо високий рівень виконаних робіт з проектування та монтажу, а також тривалий термін експлуатації і безпеку декоративного освітлення. Вам лише залишається в цьому переконатися, оформивши замовлення прямо зараз.

LEDWORLD Світ в світлі LED!