Комплексна святкова ілюмінація

Святкове оформлення комерційних і державних об'єктів, а також приватних володінь з використанням декоративного освітлення завоювало чималу популярність. Святково прикрашені фасади будівель і прилеглої території виглядають по-справжньому святково, викликаючи виключно позитивні емоції у оточуючих.

Компанія LEDWORLD займається продажем і монтажем святкової ілюмінації будь-яких об'єктів, створюючи яскраві та оригінальні композиції до Нового року та Різдва, міським заходам і різних урочистостей. Створіть святковий настрій для себе і оточуючих - замовте декор будь-яких за значенням і обсягами об'єктів за допомогою світлодіодних гірлянд, мотивів і фігур.

Навігація розділу:

 1. Ілюмінація комерційних об'єктів
 2. Ілюмінація державних об'єктів
 3. Ілюмінація приватних будинків і територій
 4. Замовити святкову ілюмінацію

Ілюмінація комерційних об'єктів

Як прикрасити фасад і територію бізнес-центру, торгівельно-розважального комплексу, ресторану або кафе до Нового року або будь-якого іншого свята? Можна самостійно виконати монтаж ілюмінації, а можна замовити оформлення в нашій компанії. Наші фахівці знають найрізноманітніші прийоми оформлення фасадів, дахів, і об'єкту має, ландшафту:

 • контурне оформлення будівель за допомогою гірлянд;
 • оформлення вивіски закладу із застосуванням світлодіодного освітлення;
 • використання світлових тематичних мотивів і фігур.

Переваги такого способу прикраси об'єктів в період свят очевидні: святкова ілюмінація працює як реклама , що сприятливо позначається на прибутку об'єктів , що надають товари та послуги.

Ілюмінація державних об'єктів

Як піднімається настрій у перехожих, що спостерігають за грою світла гірлянд, розміщених на площах і в громадських парках! Декоративне освітлення завжди виграшно виглядає на тлі сірих і непримітних будівель, особливо в святковий період. Щоб порадувати і жителів, і гостей міста яскравим оформленням території, можна замовити проект і монтаж святкової ілюмінації в будь-яких варіаціях:

 • прикраса водоспадом різнокольорових світлодіодних гірлянд вулиць і тротуарів;
 • розміщення різнорівневого декоративного освітлення на площах і парках;
 • прикраса новорічних ялинок будь-якого масштабу;
 • виготовлення і монтаж світлових конструкцій на стовпах і огорожах.

При оформленні державних об'єктів з використанням декоративного освітлення можна створювати різний тематичний настрій, хоча найбільш популярні новорічна і різдвяна ілюмінація. Її оригінальним дизайном і яскравими вогнями можуть насолоджуватися жителі міста, гуляючи вулицями і алеях довгими вечорами і темними ночами.

Ілюмінація приватних будинків і територій

Спостерігати за світловими гірляндами цікаво як дітям, так і дорослим, особливо якщо таке декоративне освітлення розміщено у дворі свого будинку і в період свят. Наша компанія готова виконати монтаж святкової ілюмінації вашого будинку і прилеглої території, попередньо розробивши проект і підібравши необхідні матеріали:

 • оригінально оформити фасад будівлі;
 • прикрасити дерева, кущі та огорожу;
 • нарядити новорічну ялинку будь-яких розмірів.

Переваги світлодіодного освітлення для приватних будинків в економічності і безпеці, що дозволяє кожному бажаючому підготувати свій двір до зустрічі Нового року або іншого не менш цікавого свята барвисто і неординарно.

Компанія LEDWORLD пропонує ексклюзивну послугу на ринку України - контурне підсвічування будинку з використанням рішення BRIGHTLED STARLIGHT. Детальніше в розділі контурне підсвічування .

Замовити святкову ілюмінацію

Декоративне освітлення в руках фахівців компанії LEDWORLD - це політ фантазії і багаторічний досвід роботи. Будь-яка заявка буде розглянута індивідуально і виконана в найкоротші терміни з дотриманням всіх норм безпеки і гарантією якості.

Зв'яжіться з нами по телефону або надішліть запит на електронну пошту. Детальніше в розділі контакти .

LEDWORLD Світ в світлі LED!