Світлові мотиви: сніжинки, верхівки, консолі, кулі

Світлові мотиви для прикрашання вулиць і будівель, як ніщо інше, створюють особливу атмосферу, радісне очікування і відчуття свята. Компанія LEDWORLD пропонує оригінальні ідеї, свої світлові рішення для найулюбленішого свята.

Показано з 1 по 21 із 73 (4 сторінок)

Ідеї для вуличного оформлення мотивами

Ввечері перед Новим Роком навіть звичайна гірлянда, розвішана на дереві, виглядає чарівно. Таких гірлянд будуть тисячі, і ближче до кінця грудня вони зіллються в одну суцільну світлову пляму.

Ми пропонуємо оформити простір оригінально, влаштувавши справжнє світлове шоу з 2D і 3D фігур. Що можна зробити, щоб виділитися на яскравому фоні міста?

  • Об'ємні світлові кулі (сфери) з фібергласу: прикрасу можливо використовувати не тільки як іграшку на міську ялинку, а й як святкову завісу, зібрану над пішохідною зоною або площею. Оформлення в світловими кулями, розташованими на одному рівні, хвилями або хаотично, виглядає по-справжньому шикарно.
  • Світлодіодні сніжинки: ефектний мотив новорічного оформлення, без якого складно обійтися. Уявіть, як з настанням темряви сяятиме фасад будівлі, якщо його прикрасити гірляндами з сніжинок. Можна вибрати однакові за формою і розміром елементи або підібрати композиції з різних фігур.
  • Святкові світлові іграшки і цукерки: новорічні прикраси з постійним або мерехтливим світлом контуру, із золотистим елементом у формі зірочки або смужки, їх можливо використовувати для прикраси ялинки або в якості декоративного підсвічування арок, доріжок, вітрин. Зібрані в єдину гірлянду над вхідною групою, вони будуть виглядати як святковий арт-об'єкт, що привертає увагу.
  • Верхівки або маківки для вуличних ялинок: легкий елемент, виготовлений з алюмінію, не зашкодить центральній гілці дерева. У нас можна вибрати мотив у формі традиційної зірки або оригінальної прикраси з білим контуром, що підсвічується дюралайтом, і кольоровою гірляндою в центрі. Доступні 2D і 3D верхівки в будь-якому розмірі і кольорі свічення.

На нашому сайті багато ідей - подивіться каталог і портфоліо. Наші рішення яскраві і надійні, тому навіть в негоду ваша гірлянда буде сяяти. Якщо потрібно прикрасити великі простори, синхронізуємо освітлення всіх елементів, що входять в композицію.


Світлові консолі на стовпи: як не забути про головне

Новий рік - те саме свято, коли оригінальне оформлення допомагає здійснювати мрії, для яких дуже часто потрібно всього лише гарний настрій. Світлові конструкції (мотиви, консолі) на стовпи, можуть стати основним елементом, ключем до барвистого повноцінного оформлення.

  • Світлові елементи в формі подарунка нагадають забудькуватим, що пора купувати сюрпризи для сім'ї та друзів.
  • Місяць і зірки повернуть до життя трудоголіків, підказуючи, що прийшов час для романтики.
  • Світловий промінь з кольоровими гірляндами ще раз змусить перевірити запаси феєрверків та інших гучних радощів, яких повинно вистачити на довгу святкову ніч.

Замовляйте світлове оформлення в LEDWORLD - це вигідно!

Гірлянди включають за місяць до Нового року, а то і більше, в січні вони продовжують світитися, освітлюючи і прикрашаючи місто. Здається, що таке задоволення серйозно відіб'ється на бюджеті. Замовляючи світлові прикраси в компанії LEDWORLD, оплата по лічильнику практично не зміниться, навіть якщо святкові вогники будуть світитися безперервно.

  • Виготовляємо вироби з алюмінієвого каркаса або фібергласу з наповненням світловими гірляндами. Колір світла підбираємо за вибором клієнта. 
  • Прикрашаємо міста з 2007 року. Працюємо для компаній і приватних осіб, цінуємо кожного замовника.
  • В нашій команді працюють майстри своєї справи, тому гарантуємо якість продукції LEDWORLD.

Настала пора готуватися до Нового року, щоб включити найоригінальніше святкове освітлення. Телефонуйте! Допоможемо підготувати світлове оформлення території, приватного будинку, вулиці або комерційної будівлі.

LEDWORLD Світ в світлі LED!