Світлові конструкції панно і перетяжки

Світлові панно і перетяжки призначені для святкового оформлення міських вулиць.

Ефектні та яскраві світлодіодні конструкції над дорогою стануть незамінною прикрасою вечірнього міста. Компанія LEDWORLD пропонує світлові перетяжки власного виробництва для декорування вулиць з 2007 року. Конструкції міцні, надійні і довговічні. А завдяки співпраці безпосередньо з виробником, ви не будете переплачувати.

Декоративні світлодіодні розтяжки над дорогами створюють неповторний новорічний настрій зимовими вечорами. З такими прикрасами будь-яке місто змінюється, а гуляти по його вулицях стає приємно. Напередодні новорічних і різдвяних свят вже варто задуматися про те, як декорувати суспільний простір, місця масового скупчення людей, щоб створити у перехожих потрібний настрій.

Особливості світлодіодних панно

Конструкція складається з наступних елементів:

  • міцний алюмінієвий каркас;
  • світлодіодний шнур різних відтінків, діаметра;
  • світлодіодні гірлянди;
  • декор;
  • блок підключення до електричної мережі.

На каркасі за допомогою світлодіодного шнура формується конкретне зображення. Для розтяжок використовують різні сюжети, складні орнаменти. Продукція виготовляється під замовлення, тому ви самі вибираєте, які мотиви над дорогою підійдуть саме вам. Це можуть бути зображення персонажів, фігури символу наступаючого року, написи.

Каркас виготовляють з надійного алюмінію. Він має чимало переваг. Матеріал легкий, тому ймовірність обриву конструкції при надійної фіксації на стовпах виключена. Він не схильний до корозії. Поверхню покривають спеціальними захисними складами, завдяки чому каркас використовують по кілька років. Якщо світлове панно широке, то його можна зробити збірним, з декількох секцій.

Світлодіодний шнур, на основі якого створюється конкретна картинка, сюжет, може використовуватися на вулиці. На нього не впливають фактори навколишнього середовища.

Світлодіодна стрічка дає яскраве світло, що не перегорає і витрачає при роботі мінімум електроенергії, тому використання такого декору на вулиці в період новорічних свят вигідно і доцільно.

Розтяжка привабливо виглядає не тільки ввечері, коли вона включена, а й в денний час. У цьому ще одна перевага такої продукції.

Виробництво вуличного світлодіодного декору

Купити світлові перетяжки у виробника можуть керівники і співробітники міських комунальних підприємств, приватні особи, представники бізнесу, які хочуть прикрасити до Нового року прилеглу до офісу або виробництва територію. Виробник пропонує типові, серійні конструкції, які представлені в каталозі. Можна замовити і ексклюзивні панно.

Термін виробництва і вартість замовлення визначаються індивідуально. Замовник обумовлює з менеджером всі деталі. Сторони підписують договір. Дизайнери компанії створюють проект розтяжки, його затверджує клієнт після обговорення та внесення необхідних правок. Коли конструкція буде готова, замовника про це проінформують. Він може забрати її самостійно або замовити доставку. Компанія LEDWORLD працює в Києві, але оформити тут замовлення можуть покупці з усіх куточків України. Доставка готової продукції здійснюється транспортними компаніями. Негабаритні вироби упаковуються перед відправкою, щоб уникнути найменших ушкоджень в дорозі. Все панно перевіряють на відсутність браку. Продукція надійна, зносостійка при дотриманні основних правил експлуатації.

Переваги співпраці з виробником світлодіодного декору

Вуличний новорічний декор - обов'язковий атрибут свята. Щоб прикрасити вулиці міст, необхідно використовувати якісну і довговічну декоративну продукцію. Розтяжки на основі світлодіодних гірлянд - ідеальний варіант. Зверніться до нас, щоб вирішити всі поточні питання, пов'язані з прикрасою населеного пункту. Переваги співпраці з нашою компанією очевидні. Ми гарантуємо якість, утримуємо ціни на мінімальному рівні, пропонуємо консультаційну допомогу щодо вибору.

LEDWORLD Світ в світлі LED!