Ілюмінація будинків, ялинок і території

Декоративне освітлення будинку - давня традиція, яка символізує народження нових надій, побажання добра, радості та благополуччя. Оформіть свій будинок яскравою ілюмінацією: виділіть світлодіодами контур даху, підкресліть гірляндами строгість колон, доповніть світлом дизайн території.

Показано з 1 по 21 із 40 (2 сторінок)

Компанія LEDWORLD надає послугу з новорічної ілюмінації будинку під ключ, в яку входить:

  • розробка проекту;
  • поставка обладнання (гірлянди для будинку, декор);
  • монтаж освітлювальних приладів і оформлення території;
  • підвід електроживлення до гірлянд і підключення.

Роботи з реалізації проектів в нашій компанії виконують професійні дизайнери, монтажники та електрики з дотриманням високих стандартів якості.

Освітлення будинку вуличними гірляндами

Для яскравого виділення силуету будинку ми використовуємо контурне освітлення за допомогою світлодіодних гірлянд. Вуличні гірлянди відрізняються низьким споживанням електроенергії, високою міцністю матеріалу, морозостійкістю і довгим терміном служби.

Контур даху будинку можна підкреслити за допомогою світлодіодних гірлянд «нитка» і «бахрома», а на вході в будинок гарно виглядає гірлянда у вигляді завіси. Для підсвічування колон будинку використовуємо гірлянду «нитка». Ілюмінація на будинку крім статичного світла, може бути доповнена динамічними мерехтливими ефектами.

Казкові емоції, гарний настрій у домочадців, здивування гостей гарантовані. Крім цього, новорічна ілюмінація буде добре освітлювати внутрішню територію будинку.

Оформлення гірляндами живої ялинки і дерев на території

Новорічна підсвітка будинку працює, як єдиний ансамбль в поєднанні з грамотним світловим оформленням дерев і живої ялинки, розташованих на території домоволодіння.

Для зеленої красуні ідеально підійде динамічне підсвічування з вертикально розташованими гірляндами - від нижньої частини крони до верхівки. Дерева можна прикрасити статичними вогниками холодного або теплого світіння.

Довіра клієнтів

Компанія LEDWORLD з 2007 року успішно працює над створенням проектів з декоративного освітлення об'єктів різного призначення. За цей час ми виконали сотні проектів по ілюмінації приватних будинків. Кожен новий будинок - це завжди виклик для нашої професійної команди, який є стимулом при створенні нових успішних композицій.

Ми виконуємо весь комплекс робіт по замірах, підготовці проекту, постачання гірлянд, монтажу, підключенню, а також беремо виконане замовлення на гарантійне та післягарантійне обслуговування.

LEDWORLD Світ в світлі LED!