Світлодіодні прожектори

Світлодіодні прожектори - інноваційне рішення в сфері освітлення та архітектурного підсвічування на основі світлодіодних технологій витісняє галогенні і натрієві прожектори. Дане джерело світла складається з світлодіода (декількох), блоку живлення або драйвера і корпусу з тепловідводом.

Сфера застосування світлодіодних прожекторів досить велика, починаючи від зовнішнього освітлення , інтер'єру і підсвічування будівель до підсвічування басейнів і дорожніх покриттів.

Основні переваги, чому варто купити світлодіодний прожектор, а не аналогічний галогенний або натрієвий.

  1. Енергоефективність - один з важливих переваг, який дозволяє прожектору мало споживати електроенергії.
  2. Великі терміни експлуатації - від 50 000 годин.
  3. Розширений діапазон температур. Світлодіод нечутливий до низьких або дуже низьких температур. Діапазон робочих температур від -40 до +50.
  4. Вага - LED прожектор набагато менше важить, ніж традиційний галогенний або натрієвий.
  5. Підвищена механічна міцність, вони стійкі до ударів і вібрацій.

Як вибрати світлодіодний прожектор?    

  • LED прожектора від 10 до 30 Вт - використовуються для підсвічування або освітлення невеликих рекламних конструкцій, вивісок магазинів і освітлення невеликої площі фасадів.
  • LED прожектора від 40 до 70 Вт - призначені для освітлення великих рекламних конструкцій, складських приміщень та цехів.
  • LED прожектора від 80 до 150 Вт - ідеально підходять для освітлення великих складських приміщень, зовнішнього освітлення і освітлення великих площ фасадів на висоті понад 8 метрів.

Варто звернути увагу на колір світіння, при монохромному (одноколірному) світіння, в основному, бувають в трьох варіантах: білий нейтральний, білий холодний і тепло-білий. А так же на ступінь захисту, вона повинна становити не менше IP44, більшість світлодіодних прожекторів мають ступінь захисту IP67 .

  LED прожектор може бути різнокольоровими - RGB . В основному використовуються в декоративній підсвітці, мають безліч кольорів, які можна регулювати за допомогою пульта управління (йде в комплекті).
LEDWORLD Світ в світлі LED!