Дюралайт (Світовий провід) LED

Дюралайт (світловий провід) Duralight - застосовується для контурного оформлення будівель, дерев, рослин, декорування інтер'єру, святкової ілюмінації.

Показано з 1 по 21 із 22 (2 сторінок)

В наявності великий вибір дюралайта:

  • Світлодіодний LED Дюралайт 2-х полюсний (форма - круглий, 1 лінія світлодіодів)
  • Світлодіодний LED Дюралайт 3-х полюсний (форма - прямокутний, 2 лінії світлодіодів)
  • Світлодіодний LED Дюралайт 4-х полюсний (форма - прямокутний, 3 лінії світлодіодів
  • Світлодіодний LED Дюралайт 5-ти полюсний (форма - прямокутний, 4 лінії світлодіодів)

Світлодіодний дюралайт подарує казку

Хочете прикрасити свято, яскравими фарбами? Світлодіодний дюралайт допоможе перетворити будь-яке святкування в казку, нудну корпоративну вечірку - в хелуін, а іменини - в диво! Він порадує будь-яку дитину, доставить масу радості і подарує незабутній настрій.

З чого зроблений світлодіодний дюралайт?

Він являє собою вид еластичного шнура, який виготовлений з литого, що розсіює світло пластика. Світлодіоди знаходяться в вигляді гірлянди. Вони добре захищені оболонкою шнура з ПВХ. З цієї причини, світловий провід відрізняється своєю міцністю від інших гірлянд. Силою удару неможливо пошкодити внутрішню частину гірлянди або отримати ультрафіолетове випромінювання.

Надзвичайна еластичність шнура дає можливість зігнути світлодіодний дюралайт в будь-якому напрямку, завдяки цьому можна створити будь-який напис або прикрасити кімнату будь-якими вигинами хитромудрих узорів. Він має широке і різноманітне застосування. За допомогою світлового дроту , можна в якості підсвічування будівлі, оформити вітрину, окреслити силует власного будинку на різдвяні свята, підвішуючи ніші і арки.

Завдяки вигину литого різнобарвного пластику, можна створити хитромудрий узор новорічної ялинки, будь-яких дерев. Його застосовують при оформленні мостів, стовпів, незалежно від рівня складності і конфігурації.

В залежності від типу перетину, яке може бути круглим або плоским, відстань між світлодіодами становить від 1,25 до 27,7 мм. Це дозволяє витрачати енергії в 10 разів менше . Термін служби складає до 100 тисяч годин, що в 4 рази довше, в порівнянні з ламповим дюралайтом. Завдяки цим характеристикам, оптимальним і правильним рішенням буде придбання і використання саме цього світлодіодного рішення. Його оптимальна ціна дозволить значно заощадити на придбанні.

Переваги світлодіодного дюралайта

Останнім часом світлодіодний дюралайт є одним з лідерів продажів в сфері декоративної світлотехніки, завдяки своїм відмітним характеристикам. Надійність високоякісного матеріалу, завдяки якому світлодіод не виділяє величезну кількість тепла, забезпечує повну пожежну безпеку. Світловий провід можна сміливо залишати в приміщеннях, без щосекундного контролю.
При дотриманні правил експлуатації, дюралайт подарує тисячу незабутніх свят, своєю невичерпною довговічністю.

У нього безліч плюсів:

  • Економічність в електроспоживанні
  • Відмінна еластичність і міцність, захист від потужного удару
  • Захист від ультрафіолету, насиченість кольору
  • Працездатність при будь-якій температурі
  • Легкість монтажу, зручність підключення до електромережі.
LEDWORLD Світ в світлі LED!