Конструкції, мотиви та консолі на стовпи

Декоративна світлова ілюмінація, якою прикрашені паркові алеї, міські вулиці та житлові комплекси завжди привертає увагу. З настанням темряви об'єкти, підсвічені яскравими тематичними вогниками, радують око, вносячи різноманітність у повсякденні будні і піднімаючи настрій у святкові дні.

Показано з 1 по 21 із 46 (3 сторінок)

Консолі та мотиви, що кріпляться до стовпів біля доріг і вздовж вулиць, виготовлені компанією LEDWORLD стануть незамінною прикрасою вечірнього міста, доповнять ландшафт в новорічні і різдвяні свята.

Наша компанія займається виробництвом світлодіодних конструкцій різноманітного дизайну для кріплення на стовпах:

 • вздовж міських вулиць і паркових алей;
 • паркувальних територій біля ресторанів, готелів або торгових центрів;
 • в котеджних містечках і житлових комплексах.

При виготовленні світлових конструкцій використовуються:

 • алюмінієвий каркас, що відрізняється міцністю і легкістю;
 • світлодіодні елементи з низьким енергоспоживанням: гірлянди, дюралайт.

Використовуються тільки матеріали і комплектуючі високої якості, а конструкції мають прості в монтажі кріплення. Кожна модель світлового мотиву на стовп - це каркас з алюмінію, закріплений на кронштейн і підсвічений світлодіодним дюралайтом. Середина конструкції заповнюється гірляндами з діодами різних відтінків.

Декоративні повсякденні світлові мотиви на стовпи

Команда компанії LEDWORLD пропонує безліч ідеї по вуличному освітленню. У масштабах виробництва створюються унікальні світлодіодні конструкції, які виконують декоративні функції. Встановлені на стовпах світлові фігурні мотиви можуть не тільки розфарбувати будні, переливаючись різними відтінками діодів, а й залучити до важливих або пам'ятним об'єктам.

Повсякденні мотиви, що виготовляються для кріплення на стовпи, представлені різних форм і забарвлень. Особливої уваги варті сезонні консолі. Наприклад, це фігурні конструкції «Сніжинка», які можуть встановлюватися на весь зимовий період. Можна придбати готові моделі, а можна замовити за власним дизайном або ескізом.

Продукція компанії LEDWORLD зацікавить державні організації, що займаються облагороджуванням площ, вулиць, всередині дворових територій, а також власників готелів, ресторанів і кафе, які приваблюють до себе гостей.

Новорічні та різдвяні конструкції на стовпи

Особливою популярністю користується святкова ілюмінація, асортимент якої пропонує наша компанія. Фігури у вигляді куль, зірок або подарунків відіграють важливу роль у створенні світлових композицій напередодні Нового року і Різдва. Прикрашені світловими фігурами вулиці радісно вітають підсвіченими елементами і налаштовують на святковий лад. Серед готових конструкцій, що виготовляються нашою компанією, представлений широкий вибір одинарних фігур і композицій. При бажанні можна замовити індивідуальну модель консолі за власним ескізом або виконану нашими дизайнерами.

Пропозиції компанії LEDWORLD зацікавлять міські організації та фірми, що займаються встановленнямсвяткової ілюмінації.

Купити світлові мотиви на стовпи в компанії LEDWORLD

Збираючись придбати декоративні світлодіодні конструкції в нашій компанії, кожен покупець може оцінити:

 • різноманітність готових дизайнерських рішень;
 • привабливі ціни;
 • можливість замовити індивідуальний дизайн;
 • послуги з відновлення конструкції;
 • сервісне обслуговування;
 • гарантію якості.

Кожен бажаючий купити готову світлову консоль, отримує унікальну конструкцію з простим способом кріплення і економією енергоспоживання. Консолі, що експлуатуються тільки в святкові дні, а також працюють цілий рік - повсякденні мотиви, можуть потребувати реконструкції, яку в разі потреби будуть проводити наші фахівці.

Замовляючи продукцію у нашій компанії, покупці мають можливість вибору зручного способу оплати і доставки. Ми швидко здійснюємо доставку по Києву та регіонах, бажаючі можуть забрати замовлення самостійно.

LEDWORLD Світ в світлі LED!