Стробоскопи (лампи спалаху - строби)

Світлодіодні накладні стробоскопи

Застосування накладних стробоскопів на світлодіодах в різних розважальних закладах та в якості відмінного засобу для залучення уваги споживачів до рекламних матеріалів. Цей спеціальний прилад, дає можливість відтворювати в швидкому темпі світлові спалахи, періодично повторювані імпульси називають стробоскопом.

Наша компанія пропонує накладні стробоскопи , які застосовуються для залучення уваги до рекламних конструкцій на будівлях і спорудах, всіляких вивісок. Відмінно вони зарекомендували себе і як елементи комплексного новорічного оформлення приміщень і відкритих майданчиків, де проводяться масові гуляння.

Пропоновані світлодіодні вироби забезпечують унікальний ефект чарівно-таємничого мерехтіння, що переносить людини в магічний світ. Прилади мають багатогранну кришку, завдяки якій формується особливі дзеркальні явища. Такий стробоскоп створює зовні дуже красивий і розкішний пробіг кольорових, або чисто білих вогників на вивісках і вказівниках над торговими точками і розважальними закладами, прикрашених гірляндами та іграшками новорічних ялинках, в інтер'єрах молодіжних клубів.

Сучасний високоякісний накладний стробоскоп характеризується тривалим терміном експлуатації, по-справжньому шикарним ефектом, малим споживанням електроенергії, а так же різноманітністю доступних кольорів. Він без збоїв і поломок функціонує при підвищених температурах , не боїться високої вологості, а значить, його можна без побоювання використовувати на відкритому повітрі .

Такий ефектне пристрій - ідеальний варіант для бізнесменів, охочих «заволодіти увагою» потенційних споживачів їх послуг і товарів, витративши при цьому сущі «копійки» на купівлі зазначеного приладу.

LEDWORLD Світ в світлі LED!