Декор і прикраси великих розмірів для новорічного оформлення

Компанія LEDWORLD займається продажем великих декоративних іграшок з пластику. В асортименті інтернет-магазину колекції об'ємних куль, цукерок і фігур, призначені для оформлення живих і штучних ялинок, встановлених на площах і в громадських приміщеннях, а також внутрішнього і вуличного простору. Висока якість виробів дозволяє з року в рік використовувати пластикові іграшки для оформлення приміщень і територій в період новорічних свят.

Новорічні пластикові іграшки великих розмірів

Незамінними помічниками в створенні святкової новорічної атмосфери є декоративні іграшки у вигляді куль і фігур великих розмірів. Яскраві фарби, величезні розміри і різноманітний дизайн дозволяють прикрасити будь-який вуличний простір або оригінально оформити внутрішнє приміщення великих площ. Потрібно лише гармонійно розставити фігури по місцях або підвісити іграшки на високу новорічну ялинку біля входу в торговий центр, як новорічний настрій не змусить себе чекати!

Великі ялинкові прикраси з пластика

Красуня Ялинка - символ Нового року. Встановлена ​​не тільки вдома, але і в громадських місцях: в скверах, на головній площі, на території торгових центрів, у дворах біля будинку, ялинка радує око і піднімає настрій оточуючим. У переддень свят її натуральні або штучні зелені гілочки прикрашаються гірляндами на тисячі лампочок, а також об'ємними іграшками великих розмірів. Саме величезні декоративні кулі та цукерки, виконані в різній кольоровій гаммі з використанням глітеру, дозволяють прикрасити новорічне дерево по-особливому.

Наша компанія поставляє оригінальні ялинкові прикраси, параметри і характеристики яких дозволяють барвисто і цікаво оформити новорічну красуню біля вашого торгового центру або в сквері:

  • розміри іграшок 20 см і більше, які прекрасно проглядаються, навіть підвішені на верхніх гілках дерева;
  • яскрава кольорова гамма виробів, виконаних з довговічного пластику і фарб, зберігає свій насичений колір, блиск і чіткі обриси деталей;
  • іграшки виконані з якісного пластика, який дозволяє тривалий час використовувати їх в якості прикрас на ялинку навіть на морозі;
  • об'ємні іграшки застосовуються на ялинках будь-якої висоти, як в приміщенні, так і на вулиці;
  • великі ялинкові прикраси підходять і для декорування приміщень;
  • ексклюзивний дизайн, оригінальні форми і великий асортимент моделей урізноманітнює святкове оздоблення новорічної красуні.

Громадські організації, а також дизайнери, які займаються оформленням торгових або розважальних комплексів до Нового року, обов'язково зацікавляться запропонованим асортиментом декоративних іграшок.

Пластикові фігури для новорічного оформлення

Що крім новорічної ялинки привертає увагу оточуючих, які гуляють по широких проспектах або затишними вуличками? Що часто зустрічає гостей і покупців розважальних і торговельних центрів? Це великі пластикові фігури, виконані в тематиці Нового року і Різдва. Вони викликають захоплення, посмішки на обличчях за рахунок яскравого дизайну і величезних розмірів.

У нашій компанії можна придбати новорічні декоративні фігури з пластика. Всілякі Сніговики і інші тематичні вироби мають масу переваг, завдяки яким будуть щорічно радувати веселим забарвленням і неповторним дизайном:

  • розміри від 90 см і вище;
  • яскравий дизайн, що зберігається роками завдяки якісному пластику високої міцності і спеціальним фарбам, які не змінюють свій первісний колір і чіткість деталей;
  • довговічність матеріалів, які стійкі до морозів і перепадів температури;
  • можливість використовувати всю свою фантазію і прикрашати не тільки територію біля будинку або громадських закладів, а й в приміщенні.

Наша продукція привертає увагу дизайнерів і співробітників компаній, які планують яскраво і незабутньо оформляти офіси та комерційні території до новорічного торжества.

Купити декоративні новорічні прикраси

Купуючи в нашій компанії декоративні іграшки для створення новорічної атмосфери, ви на довгі роки забудете про питання придбання нових прикрас на ялинку або декору для прилеглої території.

Кулі, бурульки, цукерки і льодяники, фігури - весь асортимент продукції, який ми пропонуємо, десятиліттями буде радувати своїми яскравими фарбами і надійністю конструкцій. Замовити товар в асортименті можна прямо зараз, вибравши зручний спосіб оплати і доставки. Скористайтеся безкоштовною доставкою в межах Києва. Для цього необхідно оформити замовлення на загальну суму в 5000 гривень або вище.


LEDWORLD Світ в світлі LED!