Гірлянди зовнішні Curtain (Штора)

Вулична гірлянда Штора - одна з найпопулярніших гірлянд для новорічної ілюмінації

Світлодіодна гірлянда Штора (CURTAIN) - так само має назву як світлодіодна гірлянда дощ, складається з двометрового шлейфа з вертикально звисаючими нитками однакової довжини і кількістю світлодіодів.

Світлодіодний Завіса CURTAIN - одна з найпоширеніших типів вуличних гірлянд. Гірлянда послідовно з'єднується, нею можна прикрасити великий об`єм і будь-який простір. Світлодіодна завіса ідеально підходить для новорічної і святкової ілюмінації. З його допомогою можна прикрасити фасад будівлі, вітрини магазинів, віконні прорізи ресторанів, а так само використовувати в ілюмінації дерев і кущів.

Завдяки великому вибору і високій якості, у Вас є можливість підібрати необхідну світлодіодну штору для вирішення всіляких завдань в новорічному оформленні. Продукція від інтернет-магазині LED-WORLD виготовлена ​​з високоякісних і вологозахисних матеріалів (каучук, мідь, гума), мають клас захисту не менше IP44, а також великий світлодіод з лінзою.

Гірлянда Штора ціна

                              
Тип гірлянди Ціна
Гірлянда Curtain 2x1,5м від 2250 грн /м
Гірлянда Curtain 2x3м від 3750 грн /м
Гірлянда Curtain 2x7м

від 5850 грн /м

Переваги led гірлянди Curtain

Світлодіодна гірлянда "Дощ" (CURTAIN) має гідні перевагами: низьке енергоспоживання, тривалий термін служби світлодіодів, простота монтажу, робота від мережі 220V, а також можливість з'єднання між собою.

При виборі світлодіодної штори варто звернути увагу на його розміри, ширина всіх світлодіодних штор однакова - , а от довжина буває різна: 1,5м, 3м, 5м, 7м.

Купити світлодіодну гірлянду штора Ви можете в інтернет магазині LED WORLD, як оптом, так і в роздріб. Для оптових і постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

LEDWORLD Світ в світлі LED!