Виробництво світлових конструкцій

Сучасне вечірнє місто захоплює різноманіттям яскравих світлових конструкцій, розміщених на різних спорудах і об'єктах. У святкові дні кількість таких вогнів значно збільшується. Хто ж запалює вулиці, тротуари та будови різнокольоровими вогнями?

Компанія LEDWORLD - це команда професіоналів, що займається виробництвом світлодіодних конструкцій для декоративного освітлення різних за обсягами і значенням об'єктів. Наші фахівці займаються виготовленням світлових конструкцій будь-якого масштабу, виконуючи на замовлення нестандартні за розмірами і дизайну композиції на каркасі, кронштейнах або у вигляді фігур і мотивів. Беручи індивідуальні замовлення, ми гарантуємо виготовлення ексклюзивної світлової конструкції для ілюмінації будь-якого призначення з дотриманням європейських стандартів якості та безпеки.

Меню категорій:

 1. Ексклюзивні конструкції для житлових комплексів
 2. Мотиви в оформленні ТРЦ і ресторанів
 3. Нестандартні рішення для приватних володінь
 4. Конструкції для ілюмінації міських вулиць і об'єктів

Ексклюзивні конструкції для житлових комплексів

Чи намагаєтеся виділити свій житловий квартал або комплекс серед інших районів міста? Чи готуєте оформлення об'єктів і тротуарів до свят? Ми розробимо дизайн оригінальних світлових конструкцій з урахуванням ваших побажань і вимог:

 • Вуличні перетяжки з використанням гірлянд і мотивів над проїзною частиною чи алеями, які можуть виконуватися в тематиці новорічних свят, дня кварталу або відкриття комплексу.
 • Кронштейни на опору біля значущих об'єктів вашого житлового комплексу з використанням ексклюзивних мотивів і елементів, що відрізняються розмірами і складністю світлової конструкції.
 • Сяючі фігури будь-яких розмірів і оригінального дизайну, виготовлені за індивідуальним ескізом , найкраще підкреслюють унікальність вашого житлового комплексу або тематику заходу, що проводиться.Мотиви в оформленні ТРЦ і ресторанів

Як виділити своє кафе, ресторан або торговельно-розважальний комплекс? Ексклюзивна декоративна ілюмінація, виготовлена ​​фахівцями нашої компанії, зможе перетворити об'єкт, привертаючи до себе увагу відвідувачів і гостей:

 • Оригінальні каркасні світлові композиції , створені за індивідуальними ескізами і виконують завдання зберегти цілісність фасаду закладу і його стилістику. Така ілюмінація може виготовлятися під замовлення для щоденної демонстрації або в якості святкового декоративного освітлення об'єкту.
 • Світлодіодні фігури і мотиви, індивідуально виготовлені командою дизайнерів та виробничого відділу компанії LEDWORLD, можуть стати родзинкою будь-якого комерційного закладу. Встановлені на території поблизу основного об'єкта або на самому фасаді будівлі фігури будуть залучати яскравими вогнями і ексклюзивним виконанням як в святковий період, так і будні дні.

Нестандартні рішення для приватних володінь

Виділити свій будинок серед інших будівель - бажання кожного власника, особливо в святкові дні. Ексклюзивна ілюмінація виробництва нашої компанії допоможе перетворити фасад будинку, оформивши його:

 • яскравими постатями і мотивами, виготовленими до святкування Нового року
 • каркасні світлові конструкції, що відрізняються ексклюзивним дизайном і прекрасні для оформлення ганку або даху будинку до будь-яких свят.

Конструкції для ілюмінації міських вулиць і об'єктів

Територія поблизу суспільно значущих державних установ потребує барвистого оформлення? Наші дизайнери розроблять ексклюзивну світлову конструкцію з урахуванням стилістики та призначення об'єкта запропонувавши:

 • кронштейни на опору, виконані з використанням гірлянд і тематичних мотивів, що відрізняються малими габаритами і простотою кріплення;
 • вуличні перетяжки, що привертають увагу відвідувачів в період свят і призначені для прикраси в'їзду на об'єкт або міські вулиці будь-якої ширини.

Ми готові до співпраці і гарантуємо високоякісне виробництво ексклюзивної декоративної ілюмінації для будь-яких об'єктів.

LEDWORLD Світ в світлі LED!