Монтаж гирлянд

Компанія LEDWORLD вже багато років професійно займається проектуванням та монтажем світлодіодного обладнання. Нами виконана велика кількість робіт різної складності від монтажу і освітлення висотних ялинок до комплексних робіт по ілюмінації торгових комплексів і офісних будівель. Наші замовники як приватні особи, організації так і державні структури.

Електромонтаж гірлянд

Світлодіодні гірлянди мають ряд особливостей і обмежень, що дуже важливо врахувати перед початком монтажних робіт. Головним обмеженням є: допустима кількість з'єднань гірлянд в один ланцюжок. Ця характеристика гірлянд вказана виробником.

Електрик і монтажник складають схему розлучення кабелів і точок підключення до гірлянд. Головним завданням є зменшення кількості точок підключення, як правило, проект від LEDWORLD передбачає одну точку підключення до мережі.

Також, важливо забезпечити підключення гірлянд до стабільного джерела живлення (точки підключення). Перепади напруги і високий струм - небезпечні для світлодіодів. Тому при проектуванні фахівці LEDWORLD закладають необхідну автоматику для захисту світлодіодних гірлянд.

Варто звернути увагу на сам момент включення і відключення світлодіодного освітлення, він не повинен перетворюватися на рутину, краще встановити тимчасове реле - з налаштуванням часу включення гірлянд і їх відключення.

Рекомендуємо звертатися до фахівців, електрики LEDWORLD мають всі необхідні допуски для виконання робіт з електромережею.

Кріплення гірлянд

Це завершальний етап монтажу гірлянд. Його потрібно проводити в супроводі електрика і чітко за схемою. Оскільки кріпляться не тільки гірлянди але і супроводжуючі кабелі підключення. Також, важливо використовувати тільки якісні кріплення - по перше це економія часу роботи, по-друге - не потрібно буде проводити повторно роботи.

В легкодоступних місцях кріплення гірлянд, як правило, не викликає складнощів. Але на висоті - роботу повинні виконувати кваліфікований персонал. Особливо при складних погодних умовах (сніг, лід).

Всі висотники компанії LEDWORLD мають необхідні документи і допуски для висотних робіт.