Блоки живлення

Показано з 1 по 21 із 49 (3 сторінок)

Блоки живлення 12В для світлодіодної стрічки: типи, ціни, правильний вибір і підключення

Напівпровідникові прилади розраховані на певну робочу напругу. Включення їх в побутову електромережу з напругою 220В призведе до руйнування кристалів. Для led-стрічок робоча напруга становить 12 В або 24 В. Для його зниження з 220 В до 12В /24В використовують блоки живлення для світлодіодних стрічок. БП захищають від стрибків напруги, забезпечують нормальну, стабільну роботу світлодіодної стрічки.

Типи блоків живлення

БП поділяються на такі типи.

  • в корпусі з перфорованого металу (з вбудованими кулерами (вентиляторами) і без них);
  • в герметичному алюмінієвому корпусі;
  • в герметичному пластиковому корпусі.

Особливості імпульсних БП

БП імпульсного типу - сучасний і складний прилад з великим числом електронних елементів. Він включає схему для перетворення коливань частоти з 50 Гц до 30 кГц. Трансформатор служить для розв'язки від мережі змінного струму. ККД такого приладу вище трансформаторних, габарити менше.

БП в перфорованому металевому корпусі - дешевий варіант, призначений для установки в сухих, чистих від пилу приміщеннях. Неестетичний корпус вимагає установки в місці, прихованому від очей.

БП в герметичному корпусі можна встановлювати на вулиці і в приміщенні. Метал корпусу відрізняється високою міцністю і теплопровідністю. Такі прилади потужні, порівняно важкі, але виглядають значно краще БП з перфорованого алюмінію.

БП в герметичному пластиковому корпусі малопотужні, слабо нагріваються, мають високу ступінь захисту від пилу, вологи, компактні розміри і хороший естетичний вигляд. Вони відмінно підходять для домашнього використання. Випадково дотик до БП в пластиковому кожусі безпечно для дітей та тварин.

Блок живлення для світлодіодної стрічки ціни                                                 

Тип гірлянди Клас захисту Ціна
Блок живлення 15Вт IP20-IP33 73 - 244 грн
Блок живлення 20Вт IP67 168 - 351 грн
Блок живлення 35Вт IP20-IP33 104 - 435 грн
Блок живлення 60Вт IP67 408 - 513грн
Блок живлення 100Вт IP20-IP33 230 - 567 грн
Блок живлення 100Вт IP67 615 - 756 грн
Блок живлення 200Вт IP20-IP33 335 - 972 грн

Вибір блоку живлення для світлодіодної стрічки

Вибір блоку живлення залежить від споживаної потужності led-стрічки і номінальної напруги. Робоча напруга 12 В або 24 В (вказується виробником).

Потужність блоку живлення розраховують так:

  • потужність всієї стрічки + потужність всієї стрічки х 30% = потужність блоку живлення (Вт)
  • Підбирають БП, з найближчим до отриманого стандартизованим значенням потужності.
  • Запас потужності в 30% необхідний, щоб уникнути перегріву і поломки приладу.

Підключення Блоку живлення 12В

Led-стрічки необхідно підключити до БП до монтажу. Контакти стрічки підключають до клем + V, -V.

До мережі змінного струму БП під'єднують через клеми L - фаза, N - нуль, G - земля. Якщо в будинку відсутня заземлення, G залишають непідключеної. Поворотним механізмом (V adj.) Доводять напругу до необхідного. Ізолюють контакти ізолентою або нарізають кабель-канал відповідного діаметру і одягають на оголені ділянки проводів. Захисні ковпачки, якими комплектують БП, прилягають нещільно, легко з'їжджають, залишаючи контакти без ізоляції, що може стати причиною загоряння.

Правильно обраний і підключений БП забезпечить коректну роботу світлодіодним стрічки на протязі заявленого терміну служби.

Купити блок живлення для світлодіодної стрічки можна, як і оптом , так і в роздріб з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Дніпро

LEDWORLD Світ в світлі LED!