Світлодіодна стрічка RGB

RGB світлодіодна стрічка - багатобарвна led стрічка складається з RGB світлодіодів (діод з трьома кристалами) розташованих на струмопровідній доріжці.

За допомогою контролера, RGB стрічка дає можливість вибору необмеженої кількості відтінків і кольорів, а так само створити різні динамічні ефекти.

Багатобарвна світлодіодна стрічка використовується для внутрішнього та зовнішнього архітектурного підсвічування, підсвічування декоративних ніш і підвісних стель, а також в авто-тюнінгу. Рекомендуємо зі світлодіодною стрічкою використовувати алюмінієвий профіль з розсіювачем, профіль буде служити для відведення тепла, а розсіювач для більш згладженого і рівного світла.

RGB стрічка буває різних характеристик: 30 і 60 діодів на метр, герметична і не герметична, кратністю різу від 5 до 10 см, а також клас стрічки (А +, А, Б).

Основні переваги світлодіодної стрічки RGB є її багатофункціональність, мале енергоспоживання, великий термін служби світлодіодів, а також легкість монтажу.

Купити світлодіодну стрічку RGB можна як і оптом, так і в роздріб. Для отримання детальної інформації звертайтеся до менеджерів інтернет магазину LED-WORLD.

LEDWORLD Світ в світлі LED!