Світлодіодний неон 220В

Неон флекс або гнучкий неон (LED neon flex, neonflex, холодний неон) - гнучка трубка, всередині якої розташовані напівпровідникові кристали (світлодіоди). Незважаючи на назву, світлодіодний неон і неонові лампи - принципово різні прилади. У світлодіодному неоні світло випромінюють світлодіоди при пропущенні через них електричного струму прямого напрямки. В неонових лампах під впливом постійного або змінного електричного струму світиться інертний газ, закачаний під низьким тиском в скляну трубку.

Світлодіодний гнучкий неон 220В

Конструкція холодного неону аналогічна конструкції дюралайта, але відрізняється матеріалом оболонки і кроком світлодіодів. Оболонка неон флекс виготовлена ​​з гнучкого, ударостійкого ПВХ, який не пропускає воду і УФ-промені, не втрачає колір, практично не має обмежень у застосуванні. Він розсіює світло так, що людське око сприймає його як однорідний. Крок світлодіодів зазвичай становить 1,25 см.

В спеціалізованих ресурсах гнучкий неон може зустрічатися під назвою «LED неон флекс» . Воно є більш точним, вказуючи на тип і різновид виробу, в якому використовується ефект електролюмінесценції. Кожен тип має свої конструктивні особливості, призначення і область застосування. LED neon flex має оптимальні, для нашого клімату, характеристиками, що обумовлює його широке застосування.

Монтаж світлодіодного неону

Установка неону на світлодіодах досить простий. До стіни кріплять профіль з алюмінію або пластику. В отримані доріжки укладають шнур, фіксують за кріпильну підкладку, якої він оснащений. Неон флекс з'єднується за допомогою конекторів. Зазвичай це коннектори L, T, X типу. Кінці шнура закриваються герметичними заглушками. Джерелом живлення служить стандартна електромережf з напругою 220 В . Світлодіоднbq гнучкbq неон підключаються за допомогою діодного моста (випрямляча).

Застосування холодного неону практично обмежена лише фантазією дизайнера. Ним прикрашають фасади будівель, використовують для створення ефектних вивісок, підсвічують скульптури, вітрини та ін. Обумовлено це тим, що напівпровідникові кристали випромінюють строго певні довжини хвиль видимого спектру. Колір світіння залежить від хімічної формули кристала, тому відтінок шнура залишається незмінним з плином часу.

Світлодіодний неон - сучасний матеріал для дизайну

Неон флекс значно міцніше і зручніше скляних неонових трубок. Його легко зберігати і транспортувати, а пластичність шнура дозволяє його згинати, згортати, викладати їм практично будь-які панно.Холодний неон виробляють:

 • монотонним; 
 • кольоровим;
 • RGB з керованою зміною кольорів (цифрові неон).

Для оформлення малих приміщень можна використовувати монокольорові шнури. Їх установка не вимагає команди професіоналів, що робить неон флекс улюбленою прикрасою вітрин, барів, магазинів крокової доступності.

Переваги використання LED неону

Світлодіодний неон має ряд переваг перед лампами з інертним газом і лампами розжарювання.

 1. Неон має високі характеристики: не б'ється, не тріскається.
 2. Герметичний.
 3. Стійкий до перепадів температур.
 4. Широкий діапазон робочих температур: напівпровідникові кристали працюють при температурах від - 45 С до + 60 С, причому зі зниженням температури навколишнього середовища збільшується термін служби світлодіодів (для порівняння, лампи з неоновим газом працють,  в кращому випадку, від - 20 С до +40 С).
 5. Оболонка ПВХ дозволяє згинати шнур практично під будь-яким кутом.
 6. Широка світлова гама, можливість використовувати різнокольорові шнури, неон флекс RGB, в якому можна програмувати періодичність і інтервал зміни кольорів (звичайні неонові лампи світяться лише одним кольором).
 7.   
 8. Безпека і екологічність. Неон не містить отруйних і токсичних речовин, на відміну від трубок з інертними газами, не вибухає.
 9. LED неон флекс легко транспортувати, встановлювати і зберігати. Світлодіодний шнур можна використовувати для святкового оздоблення.
 10. Економічність. Світлодіоди споживають мало електроенергії.
LEDWORLD Світ в світлі LED!