Профіль для світлодіодної стрічки

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки: ціни, сфери застосування та типи.

Профіль для світлодіодної стрічки призначений для вирішення безлічі завдань в сфері освітлення.

Led профіль створить естетичний зовнішній вигляд світлодіодним стрічці або конструкції, де вона буде розташовуватися. З його допомогою у Вас є можливість створити світильник будь-якої складності.

Однією з найважливіших функцій світлодіодного профілю - це ефективне відведення тепла. Світлодіодну стрічку рекомендується використовувати з профілем для забезпечення захисту від механічного впливу, продовження терміну служби діодів, а також надійному кріпленню. Деякі види стрічок зовсім не можна використовувати без тепловідведення, наприклад світлодіодна стрічка SMD 3014 204 LED , тому світлодіодний профіль ідеально підійде на роль радіатора.

Застосування LED профілю:

Сфера застосування світлодіодних профілів велика і може використовуватися в оформленні освітлення різного роду приміщень: від освітлення внутрішніх інтер'єрів (кабінети, кухні, санвузли, вітрини) до інтер'єрів офісних приміщення і готелів.

Світлодіодний профіль в основному виконаний з анодованого алюмінію, має величезний вибір аксесуарів для монтажу і кілька видів розсіювачів (матовий, напівматовий, прозорий і з фокусуючою лінзою ). Розсійовач дозволяє зробити світло спрямованим, не таким яскравим і захистити очі. Втрата світлового потоку з використанням розсіювача становить приблизно від 20% до 40%.

Види профілів для світлодіодної стрічки

Основні типи профілів:   

  • прямокутні - накладні і врізні світлодіодні профілю;
  • трикутні - кутові профілі;  
  • круглі;   
  • складної форми.
  •  

    Профіль для світлодіодної стрічки ціни:

                              
Тип світлодіодного профілю Ціна
прямокутні від 50 грн /м
трикутні від 79 грн /м
круглі від 187 грн /м
складні від 225 грн /м

Купити профіль для світлодіодної стрічки, а також аксесуари до нього і монтажу, Ви зможете в нашому інтернет магазині . Здійснюємо доставку по Києву так і по всій території України (Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ).

LEDWORLD Світ в світлі LED!