Світлодіодна стрічка 220В

Красиво виконана підсвітка будівлі є одним з ефективних способів залучення відвідувачів. Зараз в таких цілях широко використовується світлодіодна стрічка 220 V, яка буває як одноколірної, так і різнокольоровою (RGB).

Переваги використання світлодіодної стрічки 220 В.

Основне призначення - це освітлення фасадів будівель, новорічного оформлення і світловий ілюмінація. Від впливу зовнішніх факторів (волога, опади) стрічка надійно захищена силіконовою герметичною оболонкою (ПВХ трубкою).

В порівнянні зі світлодіодним стрічкою 12 В, світлодіодна стрічка 220 В підключається до електромережі без будь-яких блоків живлення. Все що буде необхідним - спеціально призначений силовий кабель, укомплектований діодним мостом (випрямляч), який перетворює змінний струм в постійний.

Послідовно в довжину може підключатися до 100 метрів стрічки. Виходячи з цього, з метою підвищення зручності при використанні, світлодіодна стрічка 220 V поставляється в котушках по 100 і по 50 метрів.

Ще один плюс продукту - більш вигідна ціна в порівнянні з аналогічними стрічками з робочою напругою в 24 і 12 Вольт.

Особливості застосування: що потрібно обов'язково враховувати

Кратність різання стрічки - 1 метр. Це має на увазі наступне: не завжди є можливість відрізати шматок максимально підходящого розміру.
Завжди існує ймовірність стрибків напруги в мережі. У зв'язку з цим найдешевші стрічки купувати не рекомендується, так як низькоякісні світлодіоди швидко виходять з ладу.

Силіконова трубка, в якій розташована світлодіодна стрічка 220 V, сама по собі досить важка. З цієї причини в процесі монтажу для фіксації виробу потрібно облаштовувати не менше 4 точок кріплення на 1 погонний метр. В іншому випадку стрічка може провисати, нерівно прилягати до поверхні.

Де купити світлодіодну стрічку 220В

У нас ви можете придбати високоякісну світлодіодну стрічку 220 В, використання якої в цілях підсвічування будь-яких будівель дозволить забути про часті перегорання освітлювальних аксесуарів. Вся реалізована нами продукція сертифікована, рівень якості відповідає всім встановленим вимогам. Гарантія безперебійної роботи - 12 місяців з моменту покупки.

LEDWORLD Світ в світлі LED!